Istnieją różne upominki. Przeznaczamy na to mniejszy lub większy budżet. Przeczytaj, co możesz kupić do pięciuset złotych na dzień matki, dziecka, urodziny. Dzięki temu znajdziesz inspirację i szybciej coś wybierzesz.

Perfumy – piękny prezent dla mamy

Dobry zapach poprawia nastrój. Czuć kwiaty, owoce, które wiosną i latem rosną na drzewach i nie tylko. Sprawią przyjemność, gdy ładny flakon perfum będzie stał na tacy do tego przeznaczonej. To bardzo dobry pomysł na prezent na dzień matki oraz inne okazje. Ceny są różne i w kwocie pięćset złotych kupimy co najmniej jedną buteleczkę perfum. Ważne, żeby to był ładny zapach, a niekoniecznie drogi.

Smartfon

Urządzenie, którego używamy na co dzień. Ma wiele zalet i jest małym komputerem, a nie tylko telefonem do rozmów. Będzie to dobry prezent na dzień dziecka w odpowiednim wieku. Takiego, które może już używać smartfona również do przeglądania internetu. Czytanie wartościowych stron poświęconych przedmiotom w szkole i zainteresowania. Dzięki temu, że dziecko będzie miało swój smartfon, wzbogaci wiedzę. Za pięćset złotych kupimy proste modele smartfonów.

Książki, czytnik e-booków

Czytać powinien każdy bez względu na wiek, wykształcenie. Wzbogaca słownictwo, wiedzę, którą zawierają książki branżowe mogące stanowić prezent dla osoby zainteresowanej daną dziedziną. Ich ceny są różne i za pięćset złotych można ich mieć kilka. Oprócz książek z wiedzą dobrym upominkiem będzie czytnik e-booków dający możliwość czytania wszystkich formatów książek dostępnych w wersji elektronicznej. Oprócz tego zajmujące mniej miejsca kieszonkowe wydania książek drukowanych z różnymi wątkami. Dla kogoś najlepiej kupować kryminały będące nie tylko przyjemną lekturą, ale też nauką. Między innymi analizowania punktu widzenia innych, wyciągania wniosków, logicznego myślenia.

Aparat fotograficzny

Do robienia zdjęć na imprezach, spacerach, spotkaniach rodzinnych i nie tylko. Wystarczy mały aparat fotograficzny w ładnym kolorze i ważący niewiele. Przeważnie sprzęt ten przyciąga wzrok w sklepie online i stacjonarnym. Nadaje się na prezent i inne okazje. Dobry także dla dorosłych, jeśli nie chcą skomplikowanych urządzeń.

Sprzęt do włosów

Dla mamy, a także innych kobiet w różnym wieku. Chętnie eksperymentują z fryzurami i na pewno suszarka do włosów z funkcją jonizacji będzie dobrze suszyła i działała długo. Nie może to być tani sprzęt, który szybko się zepsuje. Lepiej kupić mini wersje znanych marek. Oprócz suszarki przyda się także lokówka do kręcenia loków różnego rodzaju. Kwota pięćset złotych wystarczy na dwa urządzenia, ale też jedno mające obydwie funkcje. Do tego prostownica, za pomocą której włosy będą gładkie.

Mini laptop, tablet z klawiaturą

Komputer nie musi być duży, a dziecko może używać mniejszego. Przeznaczony do nauki i nie tylko mini laptop wystarczy na początek do zdalnego trybu nauczania. To idealne rozwiązanie dla rodzin mających więcej niż jedno dziecko. Koszty będą mniejsze i zaoszczędzą rodzice.

Szczoteczka elektryczna do zębów

To świetny pomysł dla dziecka i dorosłego. Popularna od dawna szczoteczka elektryczna polecana jest przez wielu stomatologów. Upominek ten jest pożyteczny dla zdrowia. Do tego kupić można zestaw końcówek dostosowanych do modelu.

Słuchawki dla fanów muzyki

Słuchanie piosenek w różnych stylach muzycznych jest ważne. Dzięki temu zapewniamy relaks. Dostępna jest muzyka relaksacyjna odprężająca przy masażu i nie tylko. Dzięki temu odpoczynek będzie przyjemny. Jeśli muzykę chcesz słyszeć tylko ty, to niezbędne będą słuchawki podłączone do smartfona komputera.

Jak widać, jest wiele pomysłów na prezent do pięciuset złotych. Wśród nich sprzęt, który warto mieć, a także upominki innego rodzaju. Na pewno coś się znajdzie w tej cenie, a może nawet obdarujesz daną osobę kilkoma prezentami.