Pandemia COVID-19 zmieniła nasze życie. Większość z Nas obecnie siedzi w domu, pracuje zdalnie, spędza czas głównie z małżonkiem, partnerem i dziećmi. Generalnie nasze życie zmieniło się o 180 stopni. I co teraz? Jak sobie z tym radzić?

Zdalna praca spowodowała, że większość czasu jesteśmy w domu . Spędzamy ten czas w miejscu, do którego jeszcze niedawno lubiliśmy wracać i z ludźmi, za którymi tęskniliśmy. Czas wolny to obecnie to samo co czas w pracy z jedną małą różnicą polegająca na tym, że obowiązki domowe schodzą na drugi plan przed obowiązkami służbowymi.

Obecna sytuacja, dla wielu z nas robi się ciężka, bo cały wolny czas, wygląda niemal identycznie jak czas w pracy. Zaczynamy się kłócić ze współlokatorami, drażni nas ich wyciągnięty dres, czy brak makijażu, albo to że głośno rozmawiają przez telefon w tym czasie gdy my tez musimy siedząc w dresie coś załatwić.

Dochodzi do konfliktów, depresji, problemów w związkach. Ale kto jak nie my musimy sprostać tej sytuacji i starać się stawić jej czoła. Czas w pracy, a raczej czas w domu należy urozmaicać sobie muzyka , kawą, czymś słodkim.
Jest to tez czas, aby zainwestować we własny rozwój i skupić się na samokształceniu, inwestowaniu, szukaniu drogi na przyszłość.

Jak zabić czas w dobie kwarantanny ?